Jak wziąć udział w programie?
  1. Zrób zakupy w sklepie w okresie 22.06 - 16.08.2021 r.
  2. Za każde wydane 20 zł* otrzymasz 1 naklejkę.
  3. Zbieraj naklejki i umieszczaj je na tej karcie kolekcjonerskiej.
  4. Masz 2 możliwości zakupu produktów promocyjnych Carl Schmidt Sohn z rabatem:
    • Zbierz 5 naklejek i przyklej naklejki na tej karcie kolekcjonerskiej. Oddaj uzupełnioną kartę kolekcjonerską w kasie i kup wybrany produkt Carl Schmidt Sohn z rabatem do 78%**
    • Zbierz 4 naklejki i przyklej naklejki na tej karcie kolekcjonerskiej. Oddaj uzupełnioną kartę kolekcjonerską w kasie, następnie oddaj kasjerowi do zeskanowania kartę Bonus E.Leclerc i kup wybrany produkt Carl Schmidt Sohn z rabatem do 78%. Użycie karty Bonus traktowane jest jako 5 naklejka.
  5. Wszystkie artykuły dostępne są w sprzedaży do 30.08.2021 roku lub do wyczerpania zapasów.
  6. Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz na www.leclerc.pl oraz w sklepach. Z akcji wyłączony jest zakup napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, przedmiotów do karmienia nie-mowląt, doładowań telefonicznych pre-paid, starterów telefonicznych pre-paid, paliwa. Pełna lista produktów znajduje się w regulaminie akcji*. Jeżeli zakup będzie obejmować produkty, o których mowa powy-żej, ich wartość zostanie odjęta od łącznej wartości zakupionych pro-duktów objętych danym dowodem zakupu i na tej podstawie zostanie wydana odpowiednia ilość naklejek.

* Pełny regulamin akcji dostępny jest w POK. ** Wysokość rabatu jest różna dla różnych produktów Carl Schmidt Sohn.

REGULAMIN